Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego

DSC09777W dniu 23 czerwca 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły. Po powitaniu wszystkich zebranych, głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila, która podziękowała gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za całoroczną pracę dydaktyczną i wychowawczą. Uczniom zaś, pogratulowała wspaniałych wyników w nauce, życząc im słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzicom listów gratulacyjnych.
Zakończenie roku to czas podsumowania uczestnictwa w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy i podziękowania.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali dyrekcji szkoły i gronu pedagogicznemu za przekazaną wiedzę i trud w pracy dydaktyczno-wychowawvczej. Na zakończenie uroczystości zaprezentowały się uczennice, które zdobyły nagrody w XXXI Konkursie Recytatorskim im. Bolesława Leśmiana.
Do zobaczenia we wrześniu.

 

Anna Szczepanowska