Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najnowsze informacje

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

DSC00554Pierwszy dzwonek już zabrzmiał w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży i uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Społeczność szkolna przywitała uczniów klas pierwszych, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Wychowawcy klas pierwszych- Wiesława Kiepas, Bożena Rodziewicz i Anna Szczepanowska zapoznali nowych uczniów ze szkołą, jej tradycjami i statutem.

Życzymy wszystkim uczniom niegasnącego zapału do pracy, wytrwałości i sukcesów.

Barbara Celuch

Życzenia z okazji Jubileuszu Liceum

Na ręce pani Dyrektor z okazji Jubileuszu osiemdziesięciolecia Liceum wpłynęły listy gratulacyjne i życzenia od następujących osób i instytucji:

Dziękujemy serdecznie.

Robert Celuch

Medal "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego"

dyplomy 10Kapituła Medalu "Załużony dla Powiatu Radomskiego" przyznała Liceum Ogólnokształcącemu im. Mikołaja Kopernika w Iłży medal "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego" z gratulacjami i podziękowaniem za wkład wniesiony w naukę, wychowanie i kształtowanie właściwych postaw młodzieży.

Podczas uroczystości Jubieuszu szkoły medal wręczył Wicestarosta Radomski Leszek Margas oraz Radni Marek Jarosz, Krzysztof Kozera i Henryk Słomka.

Dziękujemy za wyróżnienie

 

Barbara Celuch

Wyniki matury 2017

W dniu 30 czerwca 2017 r. maturzyści otrzymali świadectwa dojrzałości. Spośród 78 osób, które przystąpiły do matury, 77 cieszyło się zdanym egzaminem i otrzymanym świadectwem, jedna osoba będzie poprawiała jeden przedmiot w sierpniu.
Na poziomie podstawowym 5 osób uzyskało wynik 100% z matematyki i 7 osób 100% z języka angielskiego.

Gratulujemy zdanych egzaminów i życzymy powodzenia w rekrutacji na wyższe uczelnie.

Robert Celuch

Medale i dyplomy od Marszałka Województwa Mazowieckiego

IMG 3340

Podczas obchodów Jubileuszu osiemdziesięciolecia Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży medalem pamiątkowym "Pro Masovia" Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wyróżnił panią dyrektor Agnieszkę Kopeć-Fila i pana Andrzeja Strojnowskiego za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego.
Dyplomy uznania, z podziękowaniem za pracę wychowawczo-dydaktyczną oraz zaangażowanie na rzecz rozwoju Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży, Marszałek przyznał następującym osobom: Małgorzacie Baran, Lucynie Borus, Barbarze Celuch, Robertowi Celuchowi, Wiesławie Kiepas, Irenie Kopciał, Jackowi Kucharskiemu, Elżbiecie Miernik, Włodzimierzowi Orczykowskiemu, Bożenie Rodziewicz, Annie Szczepanowskiej, Barbarze Szwugier, Marii Wojtal, Cezaremu Ziembickiemu.
Medale i dyplomy wręczyła obecna na uroczystości Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Mazowieckiego pani Bożenna Pacholczak w obecności pana Zbigniewa Gołąbka Przewodniczacego Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dziękujemy za wyróżnienie.

Barbara Celuch

Zakończenie roku szkolnego

DSC09777W dniu 23 czerwca 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły. Po powitaniu wszystkich zebranych, głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila, która podziękowała gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za całoroczną pracę dydaktyczną i wychowawczą. Uczniom zaś, pogratulowała wspaniałych wyników w nauce, życząc im słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzicom listów gratulacyjnych.
Zakończenie roku to czas podsumowania uczestnictwa w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy i podziękowania.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali dyrekcji szkoły i gronu pedagogicznemu za przekazaną wiedzę i trud w pracy dydaktyczno-wychowawvczej. Na zakończenie uroczystości zaprezentowały się uczennice, które zdobyły nagrody w XXXI Konkursie Recytatorskim im. Bolesława Leśmiana.
Do zobaczenia we wrześniu.

Anna Szczepanowska