Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najnowsze informacje

Akcja krwiodawstwa

Społeczność  Liceum Ogólnokształcącego  im. Mikołaja Kopernika w Iłży zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w akcji krwiodawstwa  organizowanej na terenie Liceum w dniu 10 listopada 2016 r. w godzinach: 8:30 - 12:00.

Osoby niebędące uczniami prosimy o potwierdzenie udziału w akcji do dnia 9 listopada 2016 do godziny 11:00 w sekretariacie szkoły.  Telefon do sekretariatu: 48 6163342.

Zapraszamy!

Agnieszka Kopeć-Fila

Komunikat dla absolwentów ponownie przystępujących do matury

Prosimy absolwentów, którzy zamierzają ponownie przystąpić do egzaminu maturalnego o zapoznanie się z poniższym komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

http://oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=2935

Super User

Dzień Edukacji Narodowej

DEN 2016

 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszym Liceum rozpoczęły życzenia ze strony Samorządu Uczniowskiego dla całej szkolnej społeczności uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila, która odczytała również życzenia skierowane do nas przez Starostę Radomskiego Pana Mirosława Ślifirczyka. Pani dyrektor wręczyła także nagrody dyrektora szkoły .

Obchody święta zakończyła scenka przygotowana przez uczniów klasy II c pod kierunkiem wychowawczyni Pani Beaty Nadgrodkiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Agatę Gaik z klasy II c.

Robert Celuch

XV Szkolny Konkurs Matematyczny zadania I etapu

Zapraszamy do rozwiązywania zadań w I etapie konkursu.

Życzymy powodzenia!

Super User

Obchody 72 rocznicy partyzanckiej bitwy na Piotrowym Polu

IMG 0152W niedzielę 2 października 2016 r. delegacja uczniów i nauczycieli wraz ze sztandarem szkoły wzięła udział w obchodach 72 rocznicy partyzanckiej bitwy na Piotrowym Polu.

Robert Celuch

XV edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego

Właśnie rusza XV edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu oraz zadaniami. Do udziału w rozwiązywaniu zadań kategorii klas pierwszych zapraszamy również uczniów klas trzecich z gimnazjów.

Szczegóły w Regulaminie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pobierz regulamin

 

Andrzej Strojnowski