Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rocznica bitwy o Iłżę 8-9.09.1939

Barbara Celuch

DSC05454 squashedRocznica bitwy pod Iłżą, która rozegrała się w dniach 8-9 września 1939 roku,  to okazja do poznania historii związanej z naszym miastem i do upamięnienia tych wydarzeń. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Iłży, wraz z przedstawicielami władz miasta, szkół, instytucji i mieszkańców, wzięli udział w uroczystej mszy świętej i złożyli wiązanki kwiatów na mauzoleum.

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii wykonanych przez prof. Jacka Kucharskiego i Barbarę Celuch.

Czytaj więcej...

Dzień integracyjny 2017

Anna Szczepanowska

DSC00602 squashedW dniu 14 września 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbył się Dzień Integracyjny. Integracja klas pierwszych rozpoczęła się od biegu terenowego. Nasi uczniowie poznawali piękne zakątki naszego miasta. O godz. 10-tej wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na sali gimnastycznej. Głównym celem spotkania była integracja z nowymi koleżankami i kolegami z klas pierwszych. Uczniowie z klasy IIA przygotowali dla nich wiele ciekawych atrakcji - różne konkursy, uczyli się tańca belgijskiego, śpiewali karaoke i uczestniczyli w rozgrywkach sportowych. Pogodny nastrój udzielił się wszystkim uczniom, a miła i życzliwa atmosfera dodawała odwagi, nawet najbardziej nieśmiałym. Na zakończenie wszyscy zjedli smaczne kiełbaski z grilla.
Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych poczuli wspaniałą atmosferę, która panuje w naszym liceum. Dzięki odpowiednim relacjom, łatwiej im będzie pokonać stres i współpracować w grupie.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez panią Barbarę Celuch

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

Barbara Celuch

DSC00554Pierwszy dzwonek już zabrzmiał w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży i uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Społeczność szkolna przywitała uczniów klas pierwszych, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Wychowawcy klas pierwszych- Wiesława Kiepas, Bożena Rodziewicz i Anna Szczepanowska zapoznali nowych uczniów ze szkołą, jej tradycjami i statutem.

Życzymy wszystkim uczniom niegasnącego zapału do pracy, wytrwałości i sukcesów.

Życzenia z okazji Jubileuszu Liceum

Robert Celuch

Na ręce pani Dyrektor z okazji Jubileuszu osiemdziesięciolecia Liceum wpłynęły listy gratulacyjne i życzenia od następujących osób i instytucji:

Dziękujemy serdecznie.

Medal "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego"

Barbara Celuch

dyplomy 10Kapituła Medalu "Załużony dla Powiatu Radomskiego" przyznała Liceum Ogólnokształcącemu im. Mikołaja Kopernika w Iłży medal "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego" z gratulacjami i podziękowaniem za wkład wniesiony w naukę, wychowanie i kształtowanie właściwych postaw młodzieży.

Podczas uroczystości Jubieuszu szkoły medal wręczył Wicestarosta Radomski Leszek Margas oraz Radni Marek Jarosz, Krzysztof Kozera i Henryk Słomka.

Dziękujemy za wyróżnienie

 

Czytaj więcej...

Wyniki matury 2017

Robert Celuch

W dniu 30 czerwca 2017 r. maturzyści otrzymali świadectwa dojrzałości. Spośród 78 osób, które przystąpiły do matury, 77 cieszyło się zdanym egzaminem i otrzymanym świadectwem, jedna osoba będzie poprawiała jeden przedmiot w sierpniu.
Na poziomie podstawowym 5 osób uzyskało wynik 100% z matematyki i 7 osób 100% z języka angielskiego.

Gratulujemy zdanych egzaminów i życzymy powodzenia w rekrutacji na wyższe uczelnie.

Liceum Roku 2014


CiscoNetAcad LOGO RGB

Przekaż 1% dla Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży.

Podczas wypełniania PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy:

LO IM. KOPERNIKA IŁŻA 1482

 

Dokument aplikacji Scannable