Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Etap szkolny Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Bożena Rodziewicz

olimpiada logoW dniu 11 stycznia 2017 r. o godz. 10.00, odbył się etap podstawowy XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Do tego etapu przystąpiło 19 uczniów z klasy drugiej biologiczno-chemicznej. Po rozwiązaniu zadań testowych i sprawdzeniu wyników okazało się, że do drugiego etapu - okręgowego, zakwalifikowała się jedna osoba. Jest nią Wiktoria Sielwanowska z IIB.

Życzymy wytrwałości w przygotowaniach i powodzenia w dalszych etapach Olimpiady.

Bożena Rodziewicz

Szkolny Konkurs Matematyczny

Super User

Informujemy, że finał Szkolnego Konkursu Matematycznego zostaje przesunięty o tydzień. Odbędzie się w dniu 26 stycznia 2017 r.

Jasełka szkolne

Natalia Ruśkowska

IMG 0337W dniu 22.12.2016 r. w naszym liceum odbyły się jasełka. Przedstawienie przygotowała klasa 1b pod opieką Pani Profesor Marii Wilczyńskiej. Scenariusz jasełek miał charakter żartobliwy, aby rozweselić publiczność. Każdy z uczniów doskonale wczuł się w swoją rolę.

Gra uczniów oraz odśpiewane kolędy, które wzbogaciły przedstawienie wywołały pozytywne emocje oraz wprowadziły w świąteczny nastrój. Po występie Samorząd Uczniowski złożył życzenia nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły. Na koniec uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na Wigilię.

Poniżej prezentujemy foto-relację z jasełek. 

Czytaj więcej...

Studniówka 2017 na zdjęciach

Super User

Kolejny ranking liceów czasopisma „Perspektywy”

Barbara Celuch

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży pnie się szybko po szczeblach ogólnopolskiego rankingu szkół ponadgimnazjalnych sporządzonego przez czasopismo „Perspektywy”.  Wynik rankingu w roku 2017 naszego liceum to 312 miejsce, przypomnijmy, że w roku poprzednim było to miejsce 468. Tak jak poprzednimi laty w rankingu uwzględniono 500 najlepszych szkół. W zestawieniu brane były pod uwagę sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych oraz wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych i przedmiotów dodatkowych. W badaniu wykorzystano dane ze źródeł zewnętrznych wobec ocenianych szkół - protokoły Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i protokoły komitetów olimpiad.

Oczywiście cieszymy się z sukcesu i pracujemy nad przygotowaniami do kolejnej matury, zwłaszcza, że bal studniówkowy już za nami!

Studniówka 2017 za nami

Robert Celuch

W sobotę 7 stycznia 2017 r. miała miejsce Studniówka. Zaproszenie młodzieży przyjąl wicestarosta radomski Leszek Margas i przewodniczący Rady Miejskiej Józef Skrobisz.  Po uroczystych życzeniach przyszedł czas na tradycyjnego poloneza. Wszyscy uczniowie klas maturalnych przedstawili zebranym rodzicom, nauczycielom i gościom układy przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów polonezów.

 

Liceum Roku 2014


CiscoNetAcad LOGO RGB

Przekaż 1% dla Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży.

Podczas wypełniania PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy:

LO IM. KOPERNIKA IŁŻA 1482

 

Dokument aplikacji Scannable