Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wesołych Świąt!

Super User

christmastLO

ERASMUS +

Barbara Szwugier

IMG 6323Z ogromną radością informujemy, że Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży przystąpiło do realizacji projektu: „ TOT” Talent or Training? Projekt ten realizowany będzie w ramach programu ERASMUS+ , akcja K2, w czasie od 01 września 2016 do 31 sierpnia 2018 r.

Projekt polega na krótkotrwałych mobilnościach młodzieży uczestniczącej w jego realizacji do państw takich jak: Hiszpania, Holandia, Włochy (Sardynia) i Holandia. Spotkanie szkolnych koordynatorów  projektu odbyło się w dniach 24 – 30 października 2016 r. w miejscowości Konya w Turcji. W spotkaniu tym  uczestniczyły: pani Barbara Szwugier i pani Agnieszka Kopeć-Fila.

W trakcie prac zespołu koordynatorów ustalono kolejność i terminy mobilności oraz rozpisano działania na cały okres trwania projektu. Wszystkich chętnych do udziału w projekcie zapraszamy na spotkania z paniami, które uczestniczyły w spotkaniu organizacyjnym w Konya.

Zapraszamy do udziału oraz do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

Barbara Szwugier 

Czytaj więcej...

Stypendium Premiera

Agnieszka Kopeć-Fila

image2Z ogromną dumą informujemy, że w dniu 29 listopada 2016 r. uczennica klasy III a – Aneta Jaśkiewicz została stypendystką  Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium Aneta otrzymała podczas uroczystej gali z rąk pani Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie.

Uroczystość odbyła się w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Anecie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Kopeć-Fila 

Szkolny Konkurs Talentów - 2016

Super User

DSC08385W dniu 6 grudnia 2016 r. odbył się organizowany cyklicznie Szkolny Konkurs Talentów. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: prac plastycznych, fotografii oraz w kategorii muzycznej. Zgłosiło się prawie dwudzestu uczestników. 

W kategorii fotografii nagrodzeni zostali: Patrycja Skowron z klasy Ia, Bartosz Kucharski z klasy IIIa oraz Natalia Gut z klasy IIb.

W kategorii prac plastycznych nagrodzeni zostali: Julia Zubała z klasy IIc, Agnieszka Biernacka z klasy IIa i Roksana Bielecka z klasy IIa.

W kategorii muzycznej nagrodzone zostały: Natalia Ruśkowska z klasy Ib, Zofia Marcula z klasy Ib, Agnieszka Rutkowska z klasy IIc,  Aleksandra Lis z klasy IIIc i Edwin Zając z klasy Ib.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Agatę Gaik i Kacpra Nobisa z klasy IIc

Czytaj więcej...

Pogrzeb Pani prof. Ireny Brodawki

Super User

Przekazujemy smutną informację. Zmarła Pani Profesor Irena Brodawka, która pracowała w naszym Liceum jako nauczyciel języka polskiego. Przez wiele lat pełniła funkcję Kieronika internatu. 

Msza pogrzebowa odbędzie się w dniu 1 grudnia 2016 r. o godzinie 10.00 w kościele parafialnym w Iłży.

Zmiana terminu konkursu matematycznego

Super User

Ze względu na uroczystości pogrzebowe Pani prof. Ireny Brodawki nastąpi przesunięcie II etapu konkursu matematycznego o tydzień, na dzień 8 grudnia 2016 r.

Liceum Roku 2014


CiscoNetAcad LOGO RGB

Przekaż 1% dla Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży.

Podczas wypełniania PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy:

LO IM. KOPERNIKA IŁŻA 1482

 

Dokument aplikacji Scannable