Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Edukacji Narodowej

Robert Celuch

DEN 2016

 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszym Liceum rozpoczęły życzenia ze strony Samorządu Uczniowskiego dla całej szkolnej społeczności uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila, która odczytała również życzenia skierowane do nas przez Starostę Radomskiego Pana Mirosława Ślifirczyka. Pani dyrektor wręczyła także nagrody dyrektora szkoły .

Obchody święta zakończyła scenka przygotowana przez uczniów klasy II c pod kierunkiem wychowawczyni Pani Beaty Nadgrodkiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Agatę Gaik z klasy II c.

Czytaj więcej...

XV Szkolny Konkurs Matematyczny zadania I etapu

Super User

Zapraszamy do rozwiązywania zadań w I etapie konkursu.

Życzymy powodzenia!

Obchody 72 rocznicy partyzanckiej bitwy na Piotrowym Polu

Robert Celuch

IMG 0152W niedzielę 2 października 2016 r. delegacja uczniów i nauczycieli wraz ze sztandarem szkoły wzięła udział w obchodach 72 rocznicy partyzanckiej bitwy na Piotrowym Polu.

XV edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego

Andrzej Strojnowski

Właśnie rusza XV edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu oraz zadaniami. Do udziału w rozwiązywaniu zadań kategorii klas pierwszych zapraszamy również uczniów klas trzecich z gimnazjów.

Szczegóły w Regulaminie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pobierz regulamin

 

Dzień Integracyjny 2016

Anna Szczepanowska

W dniu 20 września 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbył się Dzień Integracyjny. Głównym celem spotkania była integracja z nowymi koleżankami i kolegami z klas pierwszych. Uczniowie wraz z wychowawcami wzięli udział we wspólnej zabawie, przygotowanej przez uczniów klasy IIA. W programie nie zabrakło ciekawych konkursów, tańca i karaoke. Pogodny nastrój udzielał się wszystkim uczniom, a miła i życzliwa atmosfera dodawała odwagi, nawet najbardziej nieśmiałym. Dużo emocji dostarczyła gra terenowa Poznajemy nasze miasto przygotowana przez nauczycieli i uczniów klas starszych oraz rozgrywki sportowe na boisku szkolnym. 

Podczas Dnia Integracyjnego odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Na zakończenie wszyscy zjedli smaczne kiełbaski z grilla.

Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych poczuli wspaniałą atmosferę, która panuje w naszym liceum. Dzięki odpowiednim relacjom łatwiej im będzie pokonać stres, budować zaufanie i współpracować w grupie.

 

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie rok szkolnego

Anna Szczepanowska

DSC08242W dniu 1 września 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. W pięknym, wrześniowym słońcu na boisku szkolnym zebrali się nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila. Powitała zebranych, szczególnie ciepło zwróciła się do uczniów klas pierwszych, dziękując im za wybór naszego liceum. Wszystkim zebranym życzyła wytrwałości w pokonywaniu trudności i sukcesów w nauce. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami. 

 

Anna Szczepanowska - nauczycielka języka polskiego

Czytaj więcej...

Liceum Roku 2014


CiscoNetAcad LOGO RGB

Przekaż 1% dla Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży.

Podczas wypełniania PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy:

LO IM. KOPERNIKA IŁŻA 1482

 

Dokument aplikacji Scannable