SZCZEGÓŁOWE  WYNIKI  

DZIEWCZĘTA  

Tabela:

Lp. Klasa Mecze Pkt Zw. Por. Kosze
1. 3a 3 4 2 1 +10
2. 2ac 3 4 2 1 +9
3. 2b 3 4 2 1 +7
4. 3b 3 0 0 3 -26

 

Mistrzem szkoły została klasa 3a -GRATULUJEMY

 

Rozegrane mecze:

Klasa  3a  3b 2ac 2b Punkty Wygrane Porażki Kosze
3a Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 14:10 14:16 20:12 4 2 1 +10
3b 10:14 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 4:16 8:18 0 0 3 -26
2ac 16:14 12:17 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 16:4 4 2 1 +9
2b 12:20 18:8 17:12 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 4 2 1 +7

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

2ac : 3a (16:14)
 2ac (W. Ogorzałek – 10, D. Adamus – 2, M. Jabłońska – 2, K. Kozłowska)
3a (A. Miernik – 12, M. Tomasik – 2)

2b : 3b (18:8)
2b (Z. Góźdź – 10, K. Borkowska – 8)
3b (W. Zaborowska – 4, N. Ruśkowska – 2, E. Wiśnios – 2) 

2ac : 3b (16:4)
2ac (M. Jabłońska – 8, M. Kędrzyńska – 4, W. Ogorzałek – 2, K. Cieślikowska – 2)
3b (N. Kozik – 2, W. Zaborowska – 2)

3a : 2b (20:12)
3a (A. Miernik – 16, A. Pawełek – 2, K. Kurek – 2)
2b (Z. Góźdż – 6, K. Borkowska – 6) 

3a : 3b (14:10)
3a (A. Miernik – 8, K. Wołczyńska – 2, M. Tomasik – 2, A. Pawełek – 2)
3b (N. Kozik – 4, N. Ruskowska – 4, E. Wiśnios – 2)

2b : 2ac (17:12)
2b (Z. Góźdź – 8, K. Borkowska – 5, N. Cybulska – 2, J. Barszcz – 2)
2ac (M. Jabłońska – 8, K. Kozłowska – 2, W. Gut – 2) 

Najlepiej rzucające dziewczęta:

 1. A. Miernik – kl. 3a   – śr. 12 pkt

2. Z. Góźdż – kl. 2b   – śr. 8 pkt 

3. K. Borkowska – kl.2b   – śr. 6,33 pkt

 

CHŁOPCY 

Grupa A 

Tabela 

Lp. Klasa Mecze Pkt Zw. Por. Kosze
1. 2a 3 6 3 0 +60
2. 3bc 3 4 2 1 -17
3. 3aII 3 2 1 2 +5
4. 1b 3 0 0 3 -48

 

 

 

 

 

Rozegrane mecze: 

Klasa  3aII  3bc 2a 1b Punkty Wygrane Porażki Kosze
3aII Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 6:16 8:11 22:4 2 1 2 +5
3bc 16:6 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 13:42 14:12 4 2 1 -17
2a 11:8 42:13 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 30:2 6 3 0 +60
1b 4:22 12:14 2:30 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 0 0 3 -48

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

2a : 3bc (42:13) 
2a (M. Kot – 18, T. Jędrzejewski – 12, M. Pomykała – 8, S. Kozera – 4)
3bc (M. Cieciora – 6, J. Lisek – 3, J. Ziomek – 2, B. Capała – 2) 

 3aII : 1b (22 : 4)
3aII (B. Rutkowski – 10, W. Gregorczyk – 6, F. Jędrzejewski – 4, O. Kiełbasa – 2)
1b (F. Bogucki – 2, D. Dróżdż – 2) 

 3bc : 3aII (16:6)
3bc (K. Stachowicz – 8, M. Cieciora – 4, B. Capała – 2, J. Lisek – 2)
3aII (B. Rutkowski – 2, F. Jędrzejewski – 2, O. Kiełbasa – 2) 

 2a : 1b (30:2)
2a (M. Kot – 12, T. Jędrzejewski – 8, M. Pomykała – 8, S. Kozera – 2)
1b (K. Jabłoński – 2) 

 3bc : 1b (14:12)
3bc (J. Lisek – 6, M. Cieciora – 6, K. Pękala – 2)
1b (K. Jabłoński – 6, P. Kot – 6) 

 2a : 3aII (11:8)
2a (M. Kot – 4, T. Jędrzejewski – 3, M. Pomykała – 2, S. Kozera – 2)
3aII (W. Gregorczyk – 6, O. Kiełbasa – 2)

 

Grupa B 

Tabela 

Lp. Klasa Mecze Pkt Zw. Por. Kosze
1. 3aI 2 4 2 0 +27
2. 1a 2 2 1 1 -11
3. 2bc 2 0 0 2 -16


Rozegrane mecze
 

Klasa 3aI 2bc 1a Punkty Wygrane Porażki Kosze
3aI Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 19:4 12:0 4 2 0 +27
2bc 4:19 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 6:7 0 0 2 -16
1a 0:12 7:6 Znalezione obrazy dla zapytania piłka do koszykówki 2 1 1 -11

 

Wyniki:

 3aI : 2bc (19:4)

3aI (O. Łyżwiński – 8, W. Romanowski – 5, P. Wicik – 4, P. Kolaszt – 2)
2bc (M. Życiński – 4) 

3aI : 1a (12:0)
3aI (O. Łyżwiński – 8, J. Lis – 2, P. Kolaszt – 2) 

1a : 2bc (7:6 – dogr.)
1a (D. Mirota – 5, P. Kieloch – 2)
2bc (M. Życiński – 6) 

Półfinały:

2a : 1a (23:6)
2a (M. Kot – 10, M. Pomykała – 6, T. Jędrzejewski – 5, S. Kozera – 2)
1a (D. Mirota – 4, J. Żak – 2)

Klasa 2a awansowała do finału

3aI : 3bc (26:4)
3aI (O. Łyżwiński – 14, P. Wicik – 4, W. Romanowski – 4, J. Lis – 2, P. Kolaszt – 2)
3bc (J. Lisek – 2,  B. Capała – 2)

Klasa 3aI awansowała do finału.

mecz o III miejsce:

3bc : 1a (13 :10)

3bc (M. Cieciora – 6, K. Stachowicz – 2, J. Ziomek – 2, J. Lisek -2) 1a (J. Bąk – 6, P. Kieloch – 4)

Klasa 3bc zajęła III miejsce.

mecz o I miejsce:

2a : 3aI (27:18)
2a (T. Jędrzejewski – 11, S. Kozera – 6, M. Pomykała – 6, M. Kot – 4)
3aI (O. Łyżwiński – 10, W. Romanowski – 4, P. Kolaszt – 2, J. Lis – 2)

Klasa 2a zdobyła Mistrzostwo Szkoły

Najlepiej rzucający chłopcy: 

  1. O. Łyżwiński – kl. 3a   – śr. 10 pkt
  2. M. Kot – kl. 2a   – śr. 9,6 pkt
  3. T. Jędrzejewski – kl. 2a   – śr. 7,8 pkt
  4. W. Gregorczyk – kl. 3a – śr. 6 pkt
  5. M. Pomykała – kl. 2a   – śr. 6 pkt

Najlepiej rzucający „za 3 pkt”

  1.  T. Jędrzejewski – kl. 2a   – 7 rzutów  w 5  meczach   – śr. 1,4
  2.  W. Gregorczyk – kl. 3a   – 2 rzuty w 2 meczach   – śr. 1
  3.  P. Kot – kl. 1b – 2 rzuty w 2 meczach – śr. 1