Szkolna Liga Koszykówki 2016/2017
SZKOLNA LIGA KOSZYKÓWKI
2015/2016
CHŁOPCY
Grupa A
Tabela końcowa
Lp. | Klasa | Mecze | Pkt | Zw. | Por. | Kosze |
1. | 2bc | 2 | 4 | 2 | 0 | +56 |
2. | 3a | 2 | 2 | 1 | 1 | +2 |
3. | 1b | 2 | 0 | 0 | 2 | -58 |
Rozegrane mecze:
Klasa | 1b | 2bc | 3a | Punkty | Wygrane | Porażki | Kosze |
1b | X | 2:39 | 10:31 | 0 | 0 | 2 | -58 |
2bc | 39:2 | X | 30:11 | 4 | 2 | 0 | +56 |
3a | 31:10 | 11:30 | X | 2 | 1 | 1 | +2 |
Wyniki:
2bc : 3a (30:11) –
2bc (M. Jaroszek – 22, D. Domański – 6, K. Pastuszka – 2)
3a (D. Ruta – 5, D. Orzeł – 4, K. Czubak – 2)
2bc : 1b (39:2) –
2bc (M. Jaroszek – 31, K. Pastuszka – 4, D. Domański – 4)
1b (M. Niewczas – 2)
3a : 1b (31:10)
3a (D. Ruta – 13, D. Orzeł – 10, J. Góralski – 4, K. Czubak – 4)
1b (J. Strużyna – 6, D. Pora – 2, K. Lewikowski – 2)
Grupa B
Tabela końcowa
Lp. | Klasa | Mecze | Pkt | Zw. | Por. | Kosze |
1. | 2a | 2 | 4 | 2 | 0 | +41 |
2. | 3c | 2 | 2 | 1 | 1 | +14 |
3. | 1a | 2 | 0 | 0 | 2 | -55 |
Rozegrane mecze:
Klasa | 1a | 2a | 3c | Punkty | Wygrane | Porażki | Kosze |
1a | X | 4:43 | 14:30 | 0 | 0 | 2 | -55 |
2a | 43:4 | X | 17:15 | 4 | 2 | 0 | +41 |
3c | 30:14 | 15:17 | X | 2 | 1 | 1 | +14 |
Wyniki:
2a : 3c (17:15) –
2a (T. Wancerz – 10, K. Stępniewski – 5, M. Socha – 2)
3c (D. Księżki – 5, G. Banaszkiewicz – 5, M. Łęcki – 5)
2a : 1a (43:4)) –
2a (T. Wancerz – 31, M. Socha – 8, K. Stępniewski – 4)
1a (B. Krakowski – 2, A. Rodziewicz – 2)
3c : 1a (30:14)
3c (D. Księżki – 16, G. Banaszkiewicz – 12, M. Łęcki – 2)
1a (B. Krakowski – 8, W. Świostek – 4, M. Stola – 2)
Półfinały:
2bc : 3c (34:14) – dn. 12.11. 2015
2bc (M. Jaroszek – 22, D. Domański – 12)
3c (D. Księżki – 6, G. Banaszkiewicz – 2, B. Kromer – 2, M. Łęcki – 2, M. Woźniak – 2)
3a : 2a (10:9) – dn. 26.11.2015
3a (D. Ruta – 4, D. Sitarski – 4, D. Orzeł – 2)
2a (T. Wancerz – 6, M. Socha – 2, K. Stępniewski – 1)
o III miejsce
2a : 3c (24:20) – 01.12.2015
2a (M. Socha -14, T. Wancerz – 10)
3c (G. Banaszkiewicz – 8, B. Kromer – 8, D. Księżki – 4)
o I miejsce
2bc : 3a (37:25)- 03.12.2015
2bc (D. Domański – 18, M. Jaroszek – 17, K. Pastuszka – 2)
3a (D. Ruta – 11, D. Orzeł – 8, J. Fiołna – 4, K. Czubak – 2)
Najlepiej rzucający chłopcy:
1. M. Jaroszek – kl. 2b – śr. 23 pkt
2. T. Wancerz – kl. 2a – śr. 14,25 pkt
3. D. Domańskii – kl. 2c – śr. 10,0 pkt
Najlepiej rzucający „za 3 pkt”
1. M. Jaroszek – kl. 2b – 15 rzutów w 4 meczach – śr. 3,75 w meczu
2. D. Domański – kl. 2c – 9 rzutów w 4 meczach – śr. 2.25 w meczu
3. D. Ruta – kl. 3a – 4 rzuty w 4 meczach – śr. 1,0 w meczu