W dniu 26 kwietnia 2017 roku podczas Dnia Otwartego naszą szkołę odwiedziło ponad 170 gimnazjalistów klas III z Iłży, Rzeczniowa, Ciepielowa i Jawora Soleckiego. Gimnazjalistów powitała pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila i zapoznała przyszłych kandydatów z ofertą edukacyjną Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży na rok szkolny 2017/2018.
Głównym celem Dnia Otwartego było pokazanie tego, co dzieje się w LO w Iłży. Chcielibyśmy, aby nasz potencjalny uczeń wiedział, co proponujemy w trakcie nauki – czyli mnóstwo solidnej wiedzy połączonej z rozwijaniem indywidualnych zainteresowań naukowych i artystycznych.
Nasi goście odwiedzili sale lekcyjne i mogli obejrzeć prezentacje: w sali informatycznej, projektu Erasmus+ realizowanego właśnie w naszej szkole, pokaz ćwiczeń z fizyki, zajęć z biologii, zapoznali się z programem nauczania w klasie humanistycznej.
Dziękujemy za przybycie i zapraszamy wszystkich gimnazjalistów, którzy chcą kontynuować naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Iłży, do złożenia dokumentów.
Do zobaczenia we wrześniu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status