Skip to main content

Pożegnanie maturzystów – 2017

W dniu 28 kwietnia 2017 r. pożegnaliśmy kolejny rocznik maturzystów.  W uroczystym pożegnaniu abiturientów wzięli udział: pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila, grono pedagogiczne,rodzice, uczniowie klas pierwszych i drugich.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia i przekazania sztandaru szkoły uczniom klas drugich. Pani dyrektor podziękowała maturzystom za godne reprezentowanie szkoły w olimpiadach, konkursach przedmiotowych oraz uroczystościach szkolnych i środowiskowych. Nie zabrakło też ciepłych słów podziękowań dla rodziców za współpracę i zaangażowanie na rzecz szkoły.
Kolejną częścią uroczystości było wręczenie nagród uczniom, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, a ich rodzicom listów gratulacyjnych. Wręczone zostały również nagrody i dyplomy zdobyte w licznych konkursach, rozgrywkach sportowych, podziękowania za pracę w Samorządzie Uczniowskim, Wolontariacie i Poczcie Sztandarowym.
Tradycją naszego liceum jest przyznanie tytułu Copernicus wybitnemu absolwentowi. W tym roku szkolnym honorowy tytuł otrzymała uczennica klasy IIIa Aneta Jaśkiewicz. Uczennica uzdolniona, ambitna, dobra koleżanka, ukończyła liceum ze średnią 5,76. Stypendystka Prezesa Rady Ministrów, brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej, zajmowała I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym. Reprezentowała szkołę w Poczcie Sztandarowym i Szkolnym Wolontariacie.
Przedstawiciele klas maturalnych podziękowali pani dyrektor, wychowawcom oraz gronu nauczycielskiemu za przekazaną wiedzę, a młodszym koleżankom i kolegom za wspólne chwile spędzone w ciągu trzech lat nauki. W imieniu klas drugich i pierwszych abiturientów pożegnali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, a uczniowie z klasy IIb przygotowali dla nich humorystyczny program artystyczny oraz wspaniały i smaczny tort.

https://youtube.com/watch?v=ZXhbvAUEOF4

Copernicus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *