W dniu 14 września 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbył się Dzień Integracyjny. Integracja klas pierwszych rozpoczęła się od biegu terenowego. Nasi uczniowie poznawali piękne zakątki naszego miasta. O godz. 10-tej wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na sali gimnastycznej. Głównym celem spotkania była integracja z nowymi koleżankami i kolegami z klas pierwszych. Uczniowie z klasy IIA przygotowali dla nich wiele ciekawych atrakcji – różne konkursy, uczyli się tańca belgijskiego, śpiewali karaoke i uczestniczyli w rozgrywkach sportowych. Pogodny nastrój udzielił się wszystkim uczniom, a miła i życzliwa atmosfera dodawała odwagi, nawet najbardziej nieśmiałym. Na zakończenie wszyscy zjedli smaczne kiełbaski z grilla.
Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych poczuli wspaniałą atmosferę, która panuje w naszym liceum. Dzięki odpowiednim relacjom, łatwiej im będzie pokonać stres i współpracować w grupie.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez panią Barbarę Celuch

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status