W dniu 25 września 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbył się Dzień Integracyjny. Na wstępie uczennice klasy III A przedstawiły prezentację na temat ekologii zachęcając wszystkich do dbania o własne środowisko. Na dobry początek  wszystkie naczynia użyte w czasie imprezy były ze szkła lub papieru.

Po prezentacji uczniowie klas pierwszych wzięli udział w licznych konkursach przygotowanych przez klasę II B wraz z wychowawczynią – Barbarą Celuch. Musieli, między innymi, narysować portret wychowawcy, zaśpiewać znane piosenki, dokończyć znane „suchary” i ubijać pianę. Bezkonkurencyjna okazała się klasa I A.

Po gorących zmaganiach uczniowie wszystkich klas zatańczyli wspólnie popularną „Belgijkę”, a następnie zjedli pieczone kiełbaski przygotowane przez uczniów klasy II A.

Aby impreza się udała, nad całością czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Anna Szczepanowska i Beata Lisowska–Hyc.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Aleksandrę Kuterę z klasy III C.


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status