Stan wojenny – Okrągły stół po latach. Próba oceny – to tytuł debaty, która odbyła się w dniu 13 grudnia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach pod patronatem Starosty Radomskiego pana Waldemara Trelki. Pomysłodawcą debaty był pan Krzysztof Szewczyk dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Radomiu.

Uczestniczący w debacie uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania uczestników tamtych wydarzeń w osobach pana Jana Rejczaka i Krzysztofa Bińkowskiego. Debata prowadzona była przez panią Annę Lipską, a nad komfortem uczestników czuwał dyrektor MOK pan Ryszard Dybiński.

Występy artystyczne pana Mariusza Wrochny, Moniki Alot i Weroniki Krystkowiak były chwilą do głębokiej refleksji i doskonale podkreślały treści przedstawiane przez uczestników debaty.

Cieszymy się z możliwości udziału w debacie i dziękujemy za jej przygotowanie i realizację. Uczniowie LO w Iłży: Ula, Marcin i Hubert.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status