W dniu 6 lutego 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży odbył się pokaz szkolnych talentów. Inicjatorem imprezy był Samorząd Uczniowski. Kaja Kargul z klasy IIb i Kamil Fryszkowski z klasy IIa serdecznie powitali dyrekcję szkoły, nauczycieli i uczniów, a następnie zapowiadali prezentacje uczestników pokazów. Zespól muzyczny wystąpił w składzie: Jakub Olesiński, Jakub Kępa, Jakub Przyślak, Kamil Fryszkowski i Lena Rzońca. Wokalnie również reprezentowali: Wiktoria Gutkowska i Kamil Jaśkiewicz.

W kategorii taniec wystąpiły: Iza Dygas, Katarzyna Tusińska i Kinga Senderowska. Swoje fotografie zaprezentowały Kaja Kargul i Karolina Dziura. W kategorii rysunek mogliśmy zobaczyć prace uczniów: Zuzi Lasek, Mai Wydry, Bartosza Stawczyka, Oli Pastuszki, Martyny Pietruszki i Weroniki Nobis. Piękne obrazy namalowane haftem krzyżykowym zaprezentowała pani prof. Katarzyna Czubak.

Wszyscy artyści otrzymali słodycze i duże brawa. Pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila podziękowała uczniom i życzyła dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji i zainteresowań artystycznych. 

Z okazji zbliżających się Walentynek uczniowie otrzymali słodki, romantyczny upominek. Na zakończenie wszyscy zatańczyli „belgijkę”.

Anna Szczepanowska – nauczycielka języka polskiego

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Aleksandrę Kuterę i Barbarę Celuch.

« 1 z 2 »