W dniu 24 kwietnia 2020 r. o godzinie 10.00 uczniowie klas maturalnych ukończyli szkołę. Uroczystość odbyła się, po raz pierwszy podczas spotkania on-line (w taki sposób na co dzień prowadzimy zdalne lekcje, za pomocą platformy Teams).

W spotkaniu wzięło udział blisko 190 osób – rodziców, uczniów, pracowników szkoły.

Byli z nami goście: pani Agnieszka Okruta Przewodnicząca Rady Miejskiej w Iłży, pan Krzysztof Szewczyk Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Radomiu, ks. Wojciech Jurkowski – rektor Sanktuarium Narodowego Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach. Ksiądz Wojciech celebrował o godz. 9.00 Mszę św. w Sanktuarium w intencji naszych maturzystów.

W imieniu Rady Rodziców głos zabrał przewodniczący pan Wojciech Woźniak. Możliwość pożegnania swoich uczniów mieli również wychowawcy klas – pani Wiesława Kiepas, Bożena Rodziewicz i Anna Szczepanowska.

Od przedstawicieli absolwentów nauczyciele i wychowawcy usłyszeli wiele ciepłych podziękowań. Swoje słowa skierowali uczniowie: Jakub Woźniak, Dominika Adamus i Monika Kędrzyńska.

Uroczyste zakończenie szkoły jest również okazją do przyznania honorowego tytułu COPERNICUS. W tym roku tytuł ten przypadł w udziale Jakubowi Woźniakowi. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za lata współpracy, bardzo dobrych wyników w nauce oraz działania na rzecz szkoły i środowiska.

Wszystkim absolwentom dziękujemy i życzymy sukcesów na egzaminie maturalnym.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status