Skip to main content

Absolwenci 2020

W dniu 24 kwietnia 2020 r. o godzinie 10.00 uczniowie klas maturalnych ukończyli szkołę. Uroczystość odbyła się, po raz pierwszy podczas spotkania on-line (w taki sposób na co dzień prowadzimy zdalne lekcje, za pomocą platformy Teams).

W spotkaniu wzięło udział blisko 190 osób – rodziców, uczniów, pracowników szkoły.

Byli z nami goście: pani Agnieszka Okruta Przewodnicząca Rady Miejskiej w Iłży, pan Krzysztof Szewczyk Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Radomiu, ks. Wojciech Jurkowski – rektor Sanktuarium Narodowego Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach. Ksiądz Wojciech celebrował o godz. 9.00 Mszę św. w Sanktuarium w intencji naszych maturzystów.

W imieniu Rady Rodziców głos zabrał przewodniczący pan Wojciech Woźniak. Możliwość pożegnania swoich uczniów mieli również wychowawcy klas – pani Wiesława Kiepas, Bożena Rodziewicz i Anna Szczepanowska.

Od przedstawicieli absolwentów nauczyciele i wychowawcy usłyszeli wiele ciepłych podziękowań. Swoje słowa skierowali uczniowie: Jakub Woźniak, Dominika Adamus i Monika Kędrzyńska.

Uroczyste zakończenie szkoły jest również okazją do przyznania honorowego tytułu COPERNICUS. W tym roku tytuł ten przypadł w udziale Jakubowi Woźniakowi. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za lata współpracy, bardzo dobrych wyników w nauce oraz działania na rzecz szkoły i środowiska.

Wszystkim absolwentom dziękujemy i życzymy sukcesów na egzaminie maturalnym.