Formuła konkursu  od kilku lat  jest rozszerzona o klasy ze szkół podstawowych

Zapraszamy serdecznie uczniów naszego liceum do udziału w XIX Szkolnym Konkursie Matematycznym oraz uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Iłża.

Spróbujcie swoich sił! Udział w zawodach może być dla was przygodą i wyzwaniem.

Na laureatów czekają nagrody.

Drodzy Uczniowie

rozpoczynamy I etap Szkolnego Konkursu Matematycznego edycja XIX. Zamieścimy  zadania dla odpowiednich grup wiekowych. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie i sprawdzić swoją wiedzę matematyczną prosimy, aby zgłosiły swój udział do nauczyciela uczącego w danej klasie w liceum i w szkole podstawowej.

Dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika stworzymy na TEAMS zespół „Szkolny Konkurs Matematyczny” , do którego przypiszemy Was i przydzielimy powyższe zagadnienia w module zadania. Tam będziecie mogli odesłać nam zdjęcia rozwiązanych przez siebie prac, a my je sprawdzimy i poinformujemy o wynikach. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

Uczniowie szkół podstawowych również zgłaszają udział w konkursie nauczycielowi matematyki i jemu wysyłają rozwiązania zadań.

Kategorie Konkursu:

  • I Kategoria – klasy piąte i szóste szkoły podstawowej
  • II Kategoria -klasy siódme i ósme   szkoły podstawowej
  • III kategoria -klasy pierwsze  liceum
  • IV kategoria -klasy drugie  liceum
  • V kategoria – klasy trzecie liceum

Należy zapoznać się z regulaminem konkursu

Etap II i  III  być może odbędzie się w szkole

Podajemy adres kontaktowy: andrzej.strojnowski@loilza.pl

POWODZENIA

Załączniki:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status