logo projektu Erasmus+
Logo naszego projektu

Z radością i dumą informujemy, że nasze liceum uczestniczy w kolejnym projekcie ERASMUS+. Tym razem kraje partnerskie to: Północna Macedonia, Rumunia, Turcja i Włochy, a projekt jest zatytułowany „YOU HAVE  NO RIGHT TO BULLY ME”.

W dniu 26 lutego 2021 r. o godzinie 10.00 miało miejsce pierwsze wspólne spotkanie, które odbyło się onlinei ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich krajów partnerskich. Pani Barbara Szwugier jest koordynatorem projektu, dlatego też byliśmy gospodarzami spotkania. Po przywitaniu wszystkich przez panią dyrektor Agnieszkę Kopeć–Filę przedstawili się nauczyciele i uczniowie  z każdej szkoły.

Następnie młodzi uczestnicy odpowiadali na pytania kierowane z poszczególnych państw, a dotyczące nie tylko tematu projektu, ale i różnych aspektów kultury. Uczniowie pracowali również w grupach, by lepiej się poznać oraz przedyskutować różne rodzaje zagrożeń w sieci. 

Czekamy na kolejne spotkania z nadzieją, że będziemy mogli porozmawiać nie tylko przez ekrany  monitorów! 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status