W piątek 30 kwietnia 2021 r. pożegnaliśmy kolejnych maturzystów. Drugi raz uroczystość odbyła się zdalnie na platformie Teams z powodu obostrzeń związanych z pandemią, w wydarzeniu wzięli udział abiturienci, ich rodzice, uczniowie klas młodszych oraz cała społeczność szkolna. Na początku pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila skierowała miłe słowa do absolwentów i ich rodziców. Następnie wychowawcy klas – Barbara Celuch i Jacek Kucharski, pożegnali swoich uczniów podkreślając osiagnięcia tych, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Opiekunki Samorządu Szkolnego – Anna Szczepanowska i Beata Lisowska-Hyc podziękowały byłym już członkom samorządu za współpracę. Nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli podziękowania od absolwentów. Ciepłe słowa i życzenia skierowali do kolegów przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Tradycją naszego liceum jest przyznanie tytułu COPERNICUS wybitnemu absolwentowi. W tym roku została nim uhonorowana uczennica klasy III B Kaja Kargul, która przez całą swoją edukację w liceum wyróżniała się pod względem nauki, brała udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, a także zaangażowała się w życie szkoły – współorganizowała wydarzenia i uroczystości szkolne, była wiceprzewodniczącą Samorządu Szkolnego. 

Wszystkim maturzystom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz dostania się na wymarzone studia!W intencji tegorocznych Maturzystów z naszego liceum dnia 2 maja 2021 została odprawiona Msza Święta na Jasnej Górze w Częstochowie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status