Skip to main content

Uroczystość ukończenia szkoły 2021

W piątek 30 kwietnia 2021 r. pożegnaliśmy kolejnych maturzystów. Drugi raz uroczystość odbyła się zdalnie na platformie Teams z powodu obostrzeń związanych z pandemią, w wydarzeniu wzięli udział abiturienci, ich rodzice, uczniowie klas młodszych oraz cała społeczność szkolna. Na początku pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila skierowała miłe słowa do absolwentów i ich rodziców. Następnie wychowawcy klas – Barbara Celuch i Jacek Kucharski, pożegnali swoich uczniów podkreślając osiagnięcia tych, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Opiekunki Samorządu Szkolnego – Anna Szczepanowska i Beata Lisowska-Hyc podziękowały byłym już członkom samorządu za współpracę. Nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli podziękowania od absolwentów. Ciepłe słowa i życzenia skierowali do kolegów przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Tradycją naszego liceum jest przyznanie tytułu COPERNICUS wybitnemu absolwentowi. W tym roku została nim uhonorowana uczennica klasy III B Kaja Kargul, która przez całą swoją edukację w liceum wyróżniała się pod względem nauki, brała udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, a także zaangażowała się w życie szkoły – współorganizowała wydarzenia i uroczystości szkolne, była wiceprzewodniczącą Samorządu Szkolnego. 

Wszystkim maturzystom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz dostania się na wymarzone studia!W intencji tegorocznych Maturzystów z naszego liceum dnia 2 maja 2021 została odprawiona Msza Święta na Jasnej Górze w Częstochowie.