W dniu 2 grudnia 2021 r. wyruszyliśmy do Warszawy. Na zaproszenie Ministra Edukacji i Nauki, nasz uczeń Maksymilian Paczyński, laureat nagrody w globalnym konkursie dotyczącym sztucznej inteligencji, wraz z panią dyrektor Agnieszką Kopeć-Filą i nauczycielem informatyki Robertem Celuchem, spotkali się panem Ministrem Przemysławem Czarnkiem. Maksymilian otrzymał dyplom uznania i list okolicznościowy. 

Podczas spotkania mogliśmy w bardzo miłej atmosferze porozmawiać, przedstawić drogę do sukcesu i podzielić się refleksjami z udziału w projekcie AI For Youth.

Zamieszczamy link do informacji, która ukazała się na stronie MEiN oraz zdjęcia dyplomu i listu, które Maksymilian Paczyński otrzymał od pana Ministra.  

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/spotkanie-ministra-przemyslawa-czarnka-ze-zwyciezca-swiatowego-konkursu-impact-creators

Dyplom uznania
List od Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka skierowany do Maksymiliana Paczyńskiego
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status