Nasze Liceum w czołówce najlepszych szkół w regionie radomskim według najbardziej prestiżowego rankingu szkół średnich w kraju PERSPEKTYWY 2022!

Wśród najlepszych liceów w regionie radomskim, zaraz po szkołach radomskich, jak „Kochanowski” czy „Chałubiński” trzecią pozycję zajęło nasze Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika w Iłży. W rankingu ogólnopolskim nasza szkoła zajęła 237 miejsce (wzrost o 5 miejsc względem ubiegłego roku), a w zestawieniu województwa mazowieckiego – jest na 62 pozycji. Uprawnia nas to do posługiwania się Srebrnym Znakiem Jakości.

Bardzo się cieszymy i składamy na ręce Pani Dyrektor oraz Grona Pedagogicznego i Społeczności Szkolnej serdeczne gratulacje!  

Życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji na stronie Powiatu Radomskiego… https://www.powiatradomski.pl/blog/aktualnosci/szkoly-powiatu-radomskiego-wysoko-w-rankingu-edukacyjnym-perspektywy-2022/

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status