Zakończyły się Dni Leśmianowskie, wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury i Turystyki w Iłży, w którym jak co roku brała udział młodzież LO w Iłży.

Mogliśmy przypomnieć sobie o związkach Bolesława Leśmiana z Iłżą i na nowo odkryć tajniki jego poezji, między innymi przez interpretację wierszy, a także przez stworzenie ilustracji do utworów Poety. W tym roku szkołę reprezentowały w konkursie recytatorskim uczennice Natalia Strzębała, Kamila Rodziewicz i Karolina Dziura, zaś w konkursie plastycznym Aleksandra Kabacińska, Oliwia Kutera i Maja Wydra. Gratuluję wszystkim dziewczętom udanych prezentacji, które zostały docenione również przez jury – Karolina Dziura zajęła trzecie miejsce w konkursie recytatorskim, a Maja Wydra zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym.

Uczennica naszego liceum Natalia Łygan, reprezentująca CKiT, w kategorii poezji śpiewanej zajęła drugie miejsce, również garatulujemy!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status