W dniu 27 kwietnia 2023 r., w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży, podczas Dnia Otwartego, gościliśmy uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z Iłży, Krępy Kościelnej, Jawora Soleckiego, Pakosławia, Błazin, Kowalkowa, Bąkowej, Jasieńca Iłżeckiego, Grabowca, Seredzic, Rzeczniowa, Maziarz, Skaryszewa. Przybyłych gości wraz z opiekunami powitała pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila i przedstawiła ofertę edukacyjną przygotowaną na rok szkolny 2023/24. Pan Robert Celuch zapoznał uczniów z zasadami rekrutacji. Głównym celem „Dnia Otwartego” było pokazanie tego, co dzieje się w naszej szkole.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego opowiedzieli o wydarzeniach z życia szkoły, imprezach aktywizujących i integrujących społeczność szkolną. Goście zostali oprowadzeni po szkole, odwiedzili sale lekcyjne i obejrzeli prezentacje przygotowane przez nauczycieli i uczniów. Chętni zmierzyli się z zagadkami, quizami, była również okazja do przypomnienia sobie bohaterów lektur szkolnych, a w ich role wcielili się uczniowie klas humanistycznych. Chcemy, aby nasz kandydat wiedział, co proponujemy w trakcie nauki – czyli mnóstwo solidnej wiedzy połączonej z rozwijaniem indywidualnych zainteresowań naukowych i artystycznych.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy absolwentów szkół podstawowych do kontynuowania nauki w naszym liceum.

Do zobaczenia we wrześniu – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży jest właśnie dla Ciebie!

Oprac. Anna Szczepanowska. Fot. Aleksandra Kopciał, Emilia Jaśkiewicz, Lena Kosno, Zofia Zając, Gabriel Makowiecki

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status