W dniu 22 września 2023 r. Samorząd Uczniowski w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży przygotował Dzień Integracyjny. Uczniowie wraz z nauczycielami udali się do Centrum Kultury i Turystyki w Iłży na film „Raport Pileckiego” – to portret kluczowych wydarzeń historycznych w kontekście biografii Witolda Pileckiego, która zawiera wszystkie kluczowe wydarzenia z I pół. XX wieku.

Następnie wróciliśmy do szkoły gdzie kandydaci do pracy w Samorządzie Uczniowskim zaprezentowali swoje programy wyborcze.

Na sali gimnastycznej uczniowie klas drugich przygotowali różne konkurencje i zabawy, w których brali udział pierwszoklasiści. Wszyscy uczniowie wykazali się sprawnością, kreatywnością i umiejętnością działania w grupie. W czasie wspólnej zabawy nie zabrakło też smacznych kiełbasek z grilla i wspólnego tańca, czyli tradycyjnej belgijki. Dzień Integracyjny jest okazją do wspólnego poznawania się, nawiązywania przyjaźni i dobrych relacji.

 Życzymy najmłodszym licealistom wytrwałości i sukcesów w nauce.

Anna Szczepanowska – opiekun SU

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Barbarę Celuch, Dominika Nowaka i Roberta Celucha

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status