Szkolna Liga Koszykówki 2017/2018

SZCZEGÓŁOWE  WYNIKI

DZIEWCZĘTA 

 Tabela

Lp. Klasa Mecze Pkt Zw. Por. Kosze
1. 3a 5  10 5 0 +88
2. 3b 5  9 4 1 +92
3. 1b 5 8 3 2 +20
4. 2ac 5 7 2 3 -28
5. 2b 5 6 1 4 -70
6. 1ac 5 5 0 5 -102

 

Rozegrane mecze:

Klasa 1ac  1b 2ac  2b 3a 3b Punkty Wygrane Porażki Kosze
1ac X  8:36  8:16  12:22  0:26 2:32 5 0 5 -102
 1b  36:8 X  20:12  28:10  2:26  18:28 8 3 2 +20
2ac 16:8  12:20 X  12:8 10:24  10:28 7 2 3 -28
2b  22:12  10:28 8:12 X  8:44 8:30 6 1 4 -70
3a  26:0 28:18  24:10  44:8 X 10:8 10 5 0 +88
3b 32:2 26:2  28:10  30:8 8:10  X 9 4 1 +92

Wyniki:

3b : 1ac (32:2) 
3b (O. Fereniec – 24, W. Sielwanowska – 6, P. Łabęcka – 2.)
1ac (M. Kędrzyńska – 2)
3a : 2ac (24:10)
3a (A. Kaczor -10, W. Gut – 8, M. Ziomek – 4, J. Świostek – 2}
2ac (A. Miernik – 4, P. Wancerz – 4, I. Sobera – 2)
1b : 2b (28:10)
1b (Z. Góźdź – 12, Z. Lasek – 8, K. Borkowska – 6, N. Cybulska – 2)
2b (E. Wiśnios – 6, N. Ruśkowska – 4)
3b : 2ac (28:10)
3b (O. Fereniec – 16, W. Sielwanowska – 8, N. Fereniec – 4)
2ac (A. Miernik – 4, A. Pawełek – 2, A. Bogucka – 2, I. Sobera – 2)
1b : 1ac (36:8)
1b (Z. Góźdź- 12, K. Borkowska – 12, Z. Lasek -10, N. Cybulska – 2)
1ac (M. Kędrzyńska- 4, W. Ogorzałek – 2, D. Adamus – 2)
 3a : 2b (44:8)
3a (W. Gut – 14, J. Świostek – 10, A. Kaczor – 10, M. Ziomek – 6, A. Ostrowska – 4)
2b (Z. Pastuszka – 4, E. Wiśnios – 4)
2ac : 1ac (16:8)
2ac (A. Miernik – 8, A. Pawełek – 4, I. Sobera – 2, K. Wołczyńska – 2)
1ac (W. Ogorzałek – 4, D. Adamus – 2, M. Kędrzyńska – 2)
3b : 1b (26:2)
3b (O. Fereniec – 12, W, Sielwanowska – 8, P. Łąbęcka – 6)
1b (Z. Góźdż – 2)
3a : 1ac (26:0)
3a (A. Ostrowska – 16, J. Świostek – 8, M. Ziomek – 2)
1ac
2ac : 2b (12:8)
2ac (A. Miernik – 8, P. Wancerz – 2, I. Sobera – 2)
2b (E. Wiśnios – 4, N. Ruśkowska – 2, W. Zaborowska – 2)
3b : 2b (30:8)
3b (O. Fereniec – 16, W. Sielwanowska – 6, P. Łabęcka – 6, N. Fereniec – 2)
2b (Z. Pastuszka – 4, N. Ruśkowska – 2, W. Zaborowska – 2)
3a : 1b (28:18)
3a (W. Gut – 16, J. Świostek – 8, A. Ostrowska – 4, M. Ziomek – 2)
1b (K. Borkowska – 8, Z. Lasek – 6, N. Cybulska – 4)
2b :1ac (22:12)
2b (N. Ruśkowska – 10, E. Wiśnios – 4, Z. Marcula – 4, Z. Pastuszka – 4)
1ac (D. Adamus – 6, K. Kozłowska – 4, M. Kędrzyńska – 2)

o III miejsce:
1b : 2ac (20:12)
1b (Z. Góźdź – 8, Z. Lasek – 6, K. Borkowska – 4, N. Cybulska – 2)
2ac (A. Miernik – 8, P. Wancerz – 4)

o I miejsce:

3a : 3b (10:8)
3a (J. Świostek – 6, W. Gut – 2, A. Ostrowska – 2)
3b (O. Fereniec – 4, W. Sielanowska – 2, P. Łabęcka – 2)
Klasa 3a zdobyła Mistrzostwo Szkoły

Najlepiej rzucające dziewczęta: 
1. O. Fereniec – kl. 3b – śr. 14,4 pkt
2.  W. Gut – kl. 3a – śr. 10,5 pkt
3.  Z. Góźdź – kl. 1b – śr. 8,5 pkt
4.  A. Kaczor – kl. 3a – śr. 6,66 pkt
5.  K. Borkowska – kl. 1b – śr. 6,0 pkt
..  Z. Lasek – kl. 1b – śr. 6,0 pkt
..  W. Sielwanowska – kl. 3b – śr. 6,0 pkt

 

CHŁOPCY

Grupa A

 Tabela

Lp. Klasa Mecze Pkt Zw. Por. Kosze
1. 2bc 4 7 3 1 +22
2. 3aI 4 7 3 1 +18
3. 2aII 4 6 2 2 -23
4. 2aI 4 5 1 3 +1
5. 1a 4 5 1 3 -18

 

Rozegrane mecze:

Klasa 1a  2aI 2aII  2bc 3aI Punkty Wygrane Porażki Kosze
1a X  12:16  20:12  6:12  14:30 5 1 3 -18
 2aI 16:12 X  8:9  12:13  10:11 5 1 3 +1
2aII  12:20  9:8 X  14:13  2:19 6 2 2 -23
 2bc  12:6  13:12 13:14 X  24:8 7 3 1 +22
3aI 30:14  11:10  19:2  8:24 X 7 3 1 +18

Wyniki:

2bc : 2aI (13:12) 
2bc (K. Stachowicz – 9, J. Lisek – 2, M. Cieciora – 2)
2aI (O. Łyżwiński – 6, W. Romanowski – 2, P. Wicik – 2, P. Kępczyk – 2)
3aI : 2aII (19:2)
3aI (S. Barański – 11, M. Cheda – 6, W. Świostek – 2)
2aII (W. Gregorczyk – 2)
2aI : 1a (16:12)
2aI (O. Łyżwiński – 8, P. Wicik – 6, W. Romanowski – 2)
1a (M. Kot – 10, S. Kozera – 2)
2aII : 2bc (14:13 – dogr.)
2aII (B. Rutkowski – 7, F. Jędrzejewski – 2, O. Kiełbasa – 2, P. Kolaszt – 2, J. Lis – 1)
2bc (J. Lisek – 4, K. Stachowicz – 3, M. Chudyba – 3, M. Cieciora – 3)
3aI : 1a (30:14)
3aI (M. Cheda – 14, W. Świostek – 8, S. Barański – 4, B. Krakowski – 4)
1a (M. Kot, 8, J. Jadczak – 2, S. Kozera – 2, M. Kuc- 2)
3aI : 2aI (11:10)
3aI (M. Cheda – 5, M. Stola – 2, W. Świostek – 2, S. Barański – 2)
2aI (O. Łyżwiński – 4, W. Romanowski – 2, P. Wicik – 2, P. Kępczyk – 2)
2bc : 1a (12:6)
2bc (M. Cieciora – 8, K. Stachowicz – 2, M. Pękala – 2}
1a (S. Kozera – 4, M. Kot – 2)
2aII : 2aI (9:8)
2aII (W. Gregorczyk – 7, O. Kiełbasa – 2)
2aI (O. Łyżwiński – 6, W. Romanowski – 2)
2bc : 3aI (24:8)
2bc (M. Cieciora – 8, J. Lisek – 6, K. Stachowicz – 4, J. Ziomek – 4, B. Capała – 2)
3aI (S. Barański – 4, M. Cheda – 2, M, Stola – 2)
1a : 2aII (20:12)
1a (T. Jędrzejewski – 8, M. Kot – 8, S. Kozera – 4)
2aII (B. Rutkowski – 10, W. Gregorczyk – 2)

Grupa B

 Tabela

Lp. Klasa Mecze Pkt Zw. Por. Kosze
1. 3b 3 3  0 +32
2.  3aII 3 2  1 +29
3.  1bc 3 1  2 -19
4.  3c 3 0  3 -42

 

Rozegrane mecze:

Klasa  1bc 3aII 3b 3c Punkty Wygrane Porażki Kosze
1bc X  5:18  4:19 4 1  2 -19
3aII  18:5 X  12:18  22:0 5 2  1 +29
3b  19:4  18:12 X  17:6 6 3  0 +32
3c  8:17  0:22  6:17 X 3 0 3 -42

Wyniki:

3b : 3c (17:6) 
3b (P. Dróżdż – 8, D. Pora – 4, J. Strużyna – 3, K. Lewikowski – 2)
3c (J. Grergorczyk – 4, B. Dzik – 2)
3aII : 1bc (18:5) 
3aII (A. Rodziewicz – 6, M. Kieloch – 4, K. Heda – 4, D. Łosiak – 2, D. Jamroży – 2)
1bc (M. Życiński – 3, B. Tusiński – 2)
3aII : 3c (22:0)
3aII (W. Leszczyński – 6, A. Rodziewicz – 6, K. Heda – 4, D. Jamroży – 4, D. Łosiak – 2)
3b : 1bc (19:4)
3b (M. Kurek – 8, P. Dróżdż – 7, J. Strużyna – 4)
1bc (J. Woźniak – 2, M. Życiński – 2)
1bc : 3c (17:8)
1bc (B. Tusiński – 8, W. Drzewi – 7, J. Woźniak – 2)
3c (J. Gregorczyk – 6, K. Ziewiecki – 2)
3b : 3aII (18:12)
3b (P. Dróżdż – 9, J. Strużyna – 9)
3aII (A. Rodziewicz – 6, D. Łosiak – 4, D. Jamrozy -2)

Półfinały:

3aI : 3b (16:11)
3aI (M. Cheda – 6, B. Krakowski – 6,S. Barański – 2, W. Świostek – 2)
3b (J. Struzyna – 5, P. Dróżdż – 4, D. Pora – 2)
Klasa 3aI awansowała do finału
3aII : 2bc (20:19 – dogr.)
3aII (A. Rodziewicz – 7, D. Łosiak – 4, M. Kieloch – 4, D. Jamroży – 3, W. Leszczyński – 2)
2bc (K. Stachowicz – 7, J. Lisek – 6, M. Cieciora – 6)
Klasa 3aII awansowała do finału.

o III miejsce:

3b : 2bc (5:0)
3b (K. Lewikowski – 3, J. Strużyna – 2)
Klasa 3 zajęła III miejsce

o I miejsce:

3aI : 3aII (10:6)
3aI (M. Cheda – 4, S. Barański – 2, M. Stola – 2, W. Świostek – 2)
3aII (A. Rodziewicz – 4, M. Kieloch – 2)
Klasa 3aI zdobyła Mistrzostwo Szkoły

Najlepiej rzucający chłopcy: 

1. B. Rutkowski – kl. 2a – śr. 8,5 pkt
2.  M. Kot – kl. 1a – śr. 7,0 pkt
3. O. Łyżwiński – kl. 2a – śr. 6,0 pkt

Uwaga: Do statystyki liczeni są zawodnicy, którzy rozegrali przynajmniej 2 mecze

Najlepiej rzucający „za 3 pkt”

1. M. Życiński – kl. 1c – 1 rzut w 2 meczach – śr. 0,5 w meczu
..  M. Chudyba – kl. 2c – 1 rzut w 2 meczach – śr. 0,5 w meczu
.. P. Dróżdż – kl. 3b – 2 rzuty w 4 meczach – śr. 0,5 w meczu
.. T. Jędrzejewski – kl. 1a – 2 rzuty w 4 meczach – śr. 0,5 w meczu
5. K. Stachowicz – kl. 2c – 2 rzuty w 5 meczach – śr. 0,4 w meczu
6.  W. Drzewi – kl. 1c – 1 rzut w 3 meczach – śr. 0,33 w meczu
7. W. Gregorczyk – kl. 2a – 1 rzut w 4 meczach – śr. 0,25 w meczu

 

 

opracował : Jacek Kucharski