Z ogromną radością informujemy, że Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży przystąpiło do realizacji projektu: „ TOT” Talent or Training? Projekt ten realizowany będzie w ramach programu ERASMUS+ , akcja K2, w czasie od 01 września 2016 do 31 sierpnia 2018 r.

Projekt polega na krótkotrwałych mobilnościach młodzieży uczestniczącej w jego realizacji do państw takich jak: Hiszpania, Holandia, Włochy (Sardynia) i Holandia. Spotkanie szkolnych koordynatorów  projektu odbyło się w dniach 24 – 30 października 2016 r. w miejscowości Konya w Turcji. W spotkaniu tym  uczestniczyły: pani Barbara Szwugier i pani Agnieszka Kopeć-Fila.

W trakcie prac zespołu koordynatorów ustalono kolejność i terminy mobilności oraz rozpisano działania na cały okres trwania projektu. Wszystkich chętnych do udziału w projekcie zapraszamy na spotkania z paniami, które uczestniczyły w spotkaniu organizacyjnym w Konya.

Zapraszamy do udziału oraz do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

Barbara Szwugier 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status