W dniach 24 i 25 kwietnia 2019 roku podczas Dni Otwartych gościliśmy w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży uczniów z Gimnazjów i Szkół Podstawowych: Iłży, Seredzic, Bąkowej, Krzyżanowic, Maziarz, Łączan, Lipska, Sienna, Pawłowic, Rzeczniowa, Krępy Kościelnej, Błazin, Pakosławia, Jawora Soleckiego, Kowalkowa, Gozdawy, Ciepielowa, Jasieńca Iłżeckiego, Dzierzkówka.

Uczniów powitała pani dyrektor Agnieszka Kopeć-Fila i zapoznała przyszłych kandydatów z ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2019/2020. Głównym celem Dni Otwartych było pokazanie tego, co dzieje się w LO. Chcielibyśmy, aby nasz potencjalny uczeń wiedział, co proponujemy w trakcie nauki – czyli mnóstwo solidnej wiedzy połączonej z rozwijaniem indywidualnych zainteresowań naukowych i artystycznych. Goście zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów, odwiedzili sale lekcyjne, mogli obejrzeć prezentacje przygotowane przez nauczycieli i uczniów.

Wszystkim podobała się oferta naszej szkoły. Zdaniem większości – LO w Iłży jest szkołą z „klimatem”.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do kontynuowania nauki w naszym liceum.   

Do zobaczenia we wrześniu – LO im. Mikołaja Kopernika w Iłży jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez Izabelę Soberę z klasy IIIc i Kamilę Małaczek z klasy Ib.


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status