W dniach 13-15 czerwca uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami uczestniczli w wycieczce szkolnej. Zwiedzanie rozpoczęlismy od Ojcowskiego Parku Narodowego: Zamek Królewski na Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa. Po spacerze Doliną Prądnika uczniowie udali się do Jaskini Łokietka, następnie Bramy Kólewskiej i oczywiście Żródełka Miłości.

Kolejny dzień to Kraków. Niezapomniane wrażenie wywarł na uczniach widok Krakowa z wieży Dzwonu Zygmunta, podobnie jak groby królów i wielkich Polaków znajdujące się w Katedrze na Wawelu. Kolejną atrakcją był Kazimierz, który jest miejscem niezwykle bogatym kulturowo. Niezapomnianymi od lat symbolami jest Rynek Starego Miasta, Sukiennice, Muzeum Malarstwa XIX w. czy Kościół Mariacki. Dzień trzeci to Park Rozrywki w Zatorze – Energylandia.

Dla uczniów było to pasjonujące odkrywanie pięknych zakątków naszej ojczyzny. Wszystkim towarzyszyła wyśmienita atmosfera i piękna pogoda.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status